• 0422 237 60 90
  • info@asgroupbranda.com

KURUMSAL

Firmamız AS GROUP BRANDA TEKSTİL SAN DIŞ TİC LTD ŞTİ 2002 yılında Malatya da kuruldu, pazar payının genişlemesi sektör bazında ihtiyaç duyulan daha fazla üretim kapasitesi nedeni ile entegre bir tesis olma yolunda ilerliyor.
 
Hizmet ağımızın dünya çerçevesinde genişlemesinden kaliteli ürünlerimizin getirdiği başarı ile müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmanın gururuyla ISO 9001 – 2000 şartlarına uygun bir kalite yönetim sistemi çerçevesinde  Türk patent enstitüsü tarafından tescilli KALEMLİ MARKA ismimizle hizmet sunmaktayız.
 
14000 m2 alan üzerinde kurulmuş olup 5200 m2 kapalı alana sahiptir. Dokuma kaplama ve boyahane bölümlerinden den oluşan fabrikamızda teknolojinin tüm yeniliklerinin kullanıldığı geniş makina parkuru ile gerçekleştiren güçlü teknik altyapısı ve tecrübeli personel eğitimine önem vererek uzak doğu, avrupa, amerikadan ithal ettiği ham maddelerle; tente, branda, gabardin, panama imalatı ile pvc kaplı yüzde yüz polyester, çizgili polyester, şemsiyelik, suntek, kumaş, dokuma brandanın tüm çeşitlerini ( 1100 denye ,750 denye , 450 denye,300 denye ) kaliteli geniş ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden her renk ve çevreye duyarlı yeni ürün tasarım ve uygulamalarını tamamen kendi bünyesinde yapıp değerli müşterilerine  İşletmemizde tente imalatı ve branda imalatında % 85 randımanla çalışılıp yıllık üretim kapasitesi , pvc kaplı dokuma kumaş imalatı da yapmaktadır. Firmamız sahip olduğu zengin ve kaliteli ürün portföyü ile iç pazara hitap ettiği gibi yurtdışına da ihraç etmektedir. ürettiği brandalarının % 20 sini yurt dışına % 80 nini ise Türkiye geneline sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek doğru zaman, doğru ürün ve üst düzey kalite anlayışımızı birleştirerek talepleri karşılamaktadır.... yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümektedir..