• 0422 237 60 90
  • info@asgroupbranda.com

YÜKSEK KALİTELİ BRANDA

 
Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine önem veren AS GROUP BRANDA, üretim süreçlerinin tüm aşamalarında kaynaklarını etkin kullanan, çevreye ve insan sağlığına, güvenilirliğe, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem gösteren firmamız, uyguladığı kalite yönetim sistemleri ile sürekli gelişimi hedeflemektedir.
 
Kaliteyi sürekli gelişim olarak algılayan firmamız, bu doğrultuda ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri iyileştirmek ve geliştirmek için ar-ge çalışmalarına büyüm önem vermektedir. Ürettiğimiz ürünlerin, tasarım sürecinden son şeklini alıncaya kadar geçirdiği tüm süreçler ar-ge departmanımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.
 
Ürettiğimiz ürünlerde kullandığımız hammaddelerin ve yarı mamüllerin, kalite politikamız gereğince ISO 9000 standartlarında olmalarına özellikle dikkat etmekteyiz. Son şeklini alan ürünlerimiz yine ar-ge departmanı çalışanları tarafından dayanıklılık ve sızdırmazlık gibi bir takım testlere tabii tutulmaktadır.
 
Kurulduğumuz günden bugüne kadar, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için üretimin tüm süreçlerinde kaliteyi temel ilkesi edinmiş firmamız, sahip olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm üretim ve yönetim süreçlerinde uygulamaktadır.
 
AS GROUP BRANDA, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, çevreci hizmet anlayışı ve uyguladığı yenilikçi tekniklerle kalitesinin yanı sıra güvenilirliğini de kanıtlamış firmadır.